01 września 2017

Dziennikarz Andy Rooney przeżył długie życie, prowadził reportaże z nazistowskich obozów. Mówił o istotnych ludzkich problemach. Wśród jego najlepszych artykułów znajduje się próba wyjaśnienia, dlaczego w ostatnim czasie coraz więcej mężczyzn ceni sobie kobiety w dojrzałym wieku.

 

"Chcę się podzielić tutaj rozmyśleniami człowieka, który, jak się wydaje, zrozumiał kobiecą istotę. Z wiekiem coraz bardziej cenię sobie kobiety po czterdziestce.

 

Powodów jest kilka. Na przykład, 40-letnia kobieta nigdy nie obudzi cię w środku nocy pytając „O czym myślisz?”. Jest jej wszystko jedno, o czym myślisz. Jeśli 40-letniej kobiecie nie chce się z tobą oglądać sportu w telewizji, nie będzie siedzieć i płakać z tego powodu. Pójdzie i zajmie się tym, czym chce – zazwyczaj czymś o wiele bardziej interesującym. 40-letnia kobieta zna siebie dostatecznie dobrze, żeby wiedzieć, kim  jest, czego chce i od kogo. Bardzo mało kobiet w tym wieku interesuje twoje zdanie o niej lub o tym, co robi.

 

40-letnie kobiety są wystarczająco pewne siebie, żeby poznać cię ze swoimi przyjaciółkami. Młodsze kobiety mogą unikać nawet najlepszych przyjaciółek, gdyż nie ufają swojemu partnerowi. Starszych kobiet nie obchodzi, czy uznasz ich przyjaciółki za atrakcyjne. Wiedzą, że ich przyjaciółki nigdy ich nie zdradzą.

 

40-letnie kobiety posiadają intuicję wyroczni. Nie musisz się do niczego przyznawać – one i tak wszystko o tobie wiedzą.

 

Jasnoczerwona szminka pięknie wygląda na ustach 40-letnich kobiet, czego najczęściej nie można powiedzieć o młodszych kobietach. Jeśli nauczysz się ignorować tych kilka zmarszczek tu i tam, odkryjesz, że kobiety po 40 są o wiele bardziej seksowne, niż młode.

 

40-letnie kobiety są otwarte i szczere. Powiedzą ci prosto w twarz, jeśli jesteś bydlakiem i zachowujesz się jak bydlak. Nigdy nie będziesz musiał zgadywać, jaki mają do ciebie stosunek.

Tak więc istnieje wiele powodów do zachwytu nad kobietami po czterdziestce. Niestety tego samego nie można powiedzieć o mężczyznach. Na każdą zwalającą z nóg, mądrą, zadbaną kobietę po 40 przypada łysa, pyzata skamielina w żółtawych spodniach, robiąca  z siebie idiotę z 20-letnią kelnerką.

 

Dla wszystkich mężczyzn, którzy lubią mówić „po co kupować całą krowę, kiedy można dostać mleko za darmo” mam nowość: obecnie 80% kobiet nie jest zainteresowana ślubem. Dlaczego? Ponieważ rozumieją, że nie ma sensu kupować całej świni dla jednego serdelka.

 

 

 

Dlaczego dojrzałe kobiety pozostają najbardziej pożądane