Przede wszystkim nauczę Cię medytować. Na pewno niejednokrotnie obiło Ci się o uszy, że medytacja jest bardzo korzystna dla zdrowia, dla mózgu, że pojawiają się kolejne badania etc. Wszystko fajnie, tylko jak się tej medytacji nauczyć? Może nawet próbowałeś/aś, ale wtedy albo zaczynał ogarniać Cię sen, albo szybko pogubiłeś/aś się w myślach. W takiej sytuacji niejden pomyślał, że medytacja nie jest dla niego. Sam tak kiedyś miałem.  Ale medytacja to jest proces, który kieruje się swoimi prawami, a senność i rozposzenie są częścią tego procesu, są konsekwencją tego, jak funkcjonuje nasz mózg. Dlatego na pierwszej sesji zawsze tłumaczę, co w nas zachodzi w trakcie tego procesu i co z tym dalej robić. 

 

W sumie niektórzy moi klienci zwracają się tylko po to, żeby nauczyć się medytacji, bo wiedzą o jej korzyściach. Ale z większością idziemy dalej. Medytacja ma taką samą skuteczność w pokonywaniu różnych psychicznych trudności, jak leki najnowszej generacji. Tylko bez skutków ubocznych.  Stąd  moje wykorzystywanie medytacji jako niezwykłego narzędzia w pokonywaniu depresji, stresu i nerwicy. 

 

Pracując ze mną zaczniesz odzyskiwać wewnętrzny spokój, będziesz mieć więcej energii i chęci do życia. Po prostu zaczniesz częściej usmiechać się - nie dlatego, że tak trzeba, tylko dlatego, że będzie Ci się chciało.

Co możesz zyskać?

Viktor Shynkaruk

NIP: 6792888492

REGON: 368241081

ul. Konarskiego 48/10, Kraków

Tel.: 511 787 439

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

* Napisz do mnie w formularzu na temat konsultacji. Odpowiem jak najszybciej potrafię i podam kilka terminów do wyboru.

 

*W umówionym terminie połączymy się na Skype.

 

*Konsultacja jest darmowa. Każda regularna sesja natomiast kosztuje 90 zł i odbywa się pod warunkiem wcześniejszej opłaty na podane w korespondencji konto bankowe.

 

*W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań możesz też pisać do mnie na szynkaruk.wiktor@gmail.com lub dzwoń 511 787 439

Jak zacząć?

Nazywam się Wiktor Szynkaruk. Ucząc medytacji zakładam, że proces nauki oparty jest na zaufaniu, które buduje się z czasem. Dlatego proponuję swoim klientom rozpoczęcie wspólnej pracy od konsultacji. Konsultacja trwa 30 min i jest zupełnie za darmo. Jest to możliwość dla Ciebie na poznanie mnie i mojej metody. Jeżeli zdecydujemy się na współpracę, umawiamy się na cykl regularnych spotkań, które prowadzę online przez Skype, czyli możesz działać siedząc na swojej ulubionej kanapie ;)

 

Każda regularna sesja trwa 45- 50 minut i kosztuje 120 zł.  Po sesji otrzymasz specjalnie nagraną instrukcję medytacji, którą możesz wykorzystywać codziennie aż do następnego spotkania. Regularność spotkań jest ustalana indywidualnie, ale na początku zalecam robić to nie rzadziej niż raz w tygodniu.

 

Żeby umówić się na konsultację po prostu napisz do mnie w formularzu poniżej, a zaproponuję Ci kilka wolnych terminów do wyboru.

 

 

Jak przebiega sesja

Osobistej praktyki medytacyjnej

15 lat

Instruktorskiej nauki medytacji 

4 lata

Godzin przeprowadzonych warsztatów rozwojowych

12 tyś.

Moje doświadczenie

Zacznij swoją medytację

Zapisz się na sesję online

Lekcje medytacji online dla każdego

MEDYTACJA

NAUKA OD PODSTAW 

Ciesz się życiem

Każdy chce być szczęśliwy.

Pomogę Ci przypomnieć sobie, jak to jest :)

Odzyskaj równowagę

Depresja, stres i lęki zabierają Ci upragniony wewnętrzny spokój

Rozwiąż problemy

Twoje trudności z emocjami i relacjami potrzebują nowej perspektywy