"W trakcie całego kursu możesz liczyć na moje wsparcie. Powodzenia!

 

Wiktor

 

Wiktor Szynkaruk

Tel.: 511 787 439

szynkaruk.wiktor@gmail.com

 

Tak, zamawiam!

Zamawiam

Nauka nowej umiejętności, szczególnie takiej jak medytacja, potrzebuje zaangażowania i rzetelnego podejścia. Cieszę się zatem, że po zastanowieniu się jesteś tutaj ponownie :)

Kurs, który możesz  otrzymać jest moim unikatowym opracowaniem, ponieważ zawiera nie tylko nagrania z nauką medytacji, ale tez kilka e-booków, technikę relaksacji oraz 7 specjalistycznych medytacji na różne życiowe trudności.

Nie mam wątpliwości, że kupując ten kurs, ogromnie skorzystasz, dlatego śmiało daję pełną gwarancję satysfakcji. Spróbuj, a jeśli po skończonym kursie nie zobaczysz w sobie żadnych zmian, napisz do mnie, a zwrócę Ci całość wpłaty!  

Co więcej, jeśli  tylko wtedy zechcesz poprowadzę dla Ciebie indywidualną konsultację online zupełnie za darmo. Omówimy na niej wszystkie Twoje trudności związane z nauką medytacji.

121 korzyści medytacji

E-book w którym zawarłem najnowsze wyniki naukowych badań nad medytacją i jej wpływu na ciało, umysł i emocje.

Wspaniała Siódemka 

Siedem specjalistycznych medytacji na konkretne problemy: na stres, na kreatywność, na dobry sen, na szybki wzrost energii etc.

Joga Nidra

Nagranie praktyki głębokiej relaksacji, która usuwa z podświadomości głęboko zakorzenione napięcia. Daje szybkie i skuteczne odprężenie.

Dieta mózgu

E-book o diecie i suplementach, które warto stosować, żeby nasz mózg działał na najwyższych obrotach.

21dniowe wyzwanie medytacyjne

Podstawa całego kursu czyli dwadzieścia jeden kroków od 5 do 25 minut, dzięki którym łatwo i przyjemnie opanujesz medytację.

Medytacja. Najważniejsze w pigułce

12 nagrań wideo o wszystkim, co trzeba wiedzieć o medytacji na samym początku praktyki.