Bonusy

W  ramach uczestnictwa (po rezerwacji miejsca na warsztaty) otrzymasz ode mnie zupełnie za darmo  kurs "Medytacja od podstaw".

 

Kurs jest online i ma dwie części - teoretyczną, w której omawiam podstawy medytacji, oraz praktyczną.

Praktyczna część składa się z 21 kroków. 

Każdy krok to jedno nagranie prowadzonej przeze mnie medytacji. Ostatnie nagranie to podsumowanie ze wskazówkami, jak można dalej praktykować samemu/samej.

Jak za rękę prowadzę Cię  od pierwszego kroku, który trwa tylko 5 minut, do ostatniego, który trwa już całe 25 minut. Robimy to dodając tylko po jednej minucie w każdym następnym nagraniu.

 

Oprócz kursu otrzymasz też e-book " 121 korzyści medytacji" i "Dieta Mózgu" oraz moje autorskie nagranie Joga Nidry - techniki głębokiej relaksacji.  Daję uczestnikom warsztatów dostęp do kursu, żeby w trakcie wyjazdu byli już zaznajomieni z tym, jak będziemy praktykować.

Najbliższe wyjazdy

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Pałac w Nieznanicach jest wręcz wymarzonym miejscem, aby zanurzyć się w spokojnych okolicznościach przyrody. A nasze gospodynie Pani Ela i Pani Beata dokładają wszelkich starań, żeby udogodnić nam pobyt.

Ośrodek w Wildze położony jest w niezwykłym sosnowym lesie. Cudowna atmosfera sprzyja skupieniu i wyciszeniu. Tybetański charakter ośrodka nadaje wyjazdom uroku.

Jest to miejsce, w którym najczęściej się spotykamy. 

Głosy uczestników

Rezerwacja miejsca

Nazywam się Wiktor Szynkaruk.  Prowadzę warsztaty rozwoju osobistego i od wielu lat uczę medytacji. Od początku pandemii zacząłem prowadzić regularne medytacje online dla setek osób i tak powstała cudowna grupa "Medytujmy Razem!"  i strona Medytacja Od Podstaw na Facebooku, gdzie co czwartek i co niedzielę o godzinie 20:30  dalej prowadzę otwarte dla wszystkich online medytacje. Praktykowana przez nas medytacja jest zupełnie świecka, osadzona w  neuronauce i psychologii.

 

Kiedy pandemiczne obostrzenia osłabły, pojawiła się możliwość spotykania się na żywo. Dlatego w lipcu 2021 poprowadziłem pierwszą edycję Weekendu z Medytacją. Od tego czasu mieliśmy już 20 wyjazdów w różnych wspaniałych miejscach. 

Najbliższy wyjazd będzie w Wildze k. Warszawy  29 - 30 czerwca.

 

Warsztaty zaczną się o 10:00 w sobotę i potrwają do godziny 17:00 w niedzielę.

Koszt całego warsztatu z noclegiem wynosi 670 zł. 

 

Rezerwacja miejsca na warsztaty wiąże się z wpłaceniem zaliczki. Wysokość zaliczki - 330 zł.

 

Grupa może liczyć maksymalnie  20 osób. Na tę chwilę mamy jeszcze 8 wolnych miejsc.

W sprawie dostępności miejsc proszę pisać w formularzu kontaktowym poniżej.

Viktor Shynkaruk

NIP: 6792888492

REGON: 368241081

ul. Konarskiego 48/10, Kraków

Tel.: 511 787 439

W sprawie rezerwacji miejsc pisz bezpośrednio w formularzu lub na maila szynkaruk.wiktor@gmail.com 

Czy mogę przyjechać na warsztaty jeżeli nie umiem medytować?

Nawet jeśli nigdy nie medytowałaś/eś spokojnie można przyjeżdżać. W ramach uczestnictwa w warsztatach prześlę Tobie kurs online medytacji od podstaw, który w łatwy i przyjemny sposób wprowadzi Cię w medytację. Więcej o tym przeczytasz niżej, gdzie opisuję bonusy, które otrzymasz.

 

Czy medytacja na takich wyjazdach ma coś wspólnego z buddyzmem lub jogą?

Prowadzona i nauczana przeze mnie medytacja nie jest osadzona ani w buddyzmie, ani w hinduizmie. Jest to medytacja zupełnie świecka, o której mówię przez pryzmat psychologii i neuronauki. Moje psychologiczne wykształcenie sprawia, że mam dużą słabość do takiego właśnie podejścia :)

 

Co jest celem takiej medytacji?

W dużym skrócie istotą naszej medytacji jest lepsze zrozumienie kim jesteśmy i zrozumienie sensu naszego istnienia. Bez zagłębiania się w filozofię i religię, tylko poprzez osobiste doświadczenie.  A towarzyszącymi efektami naszych spotkań jest większy wewnętrzny spokój, polepszenie relacji ze sobą i innymi, obniżenie negatywnych skutków stresu, po prostu większa radość.

 

Ile jest takich medytacji dziennie, czy dam radę?

Codziennie mamy 3 - 4 medytacje po około 20-30 minut każda. Nasze spotkania prowadzę warsztatowo i duży nacisk kładę na interakcję między uczestnikami. Dzięki grupowym działaniom, oprócz medytacji,  pracujemy nad różnymi ważnymi obszarami - radzeniem sobie z trudnymi emocjami, pewnością siebie, asertywnością, dobrą komunikacją.  To właśnie wyróżnia nasze wyjazdy spośród innych propozycji w Polsce.

Częste pytania

Osobistej praktyki medytacyjnej

20 lat

Instruktorskiej nauki medytacji 

8 lat

Godzin przeprowadzonych warsztatów rozwojowych

18 tys.

Moje doświadczenie

Rezerwuję miejsce

Wyjazdowe warsztaty medytacyjne

29 - 30 czerwca

Wilga, k. Warszawy

Z MEDYTACJĄ

WEEKEND