Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Rezerwacja miejsc

W sprawie rezerwacji miejsc proszę pisać bezpośrednio w formularzu lub na maila szynkaruk.wiktor@gmail.com 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Pałac w Nieznanicach jest wręcz wymarzonym miejscem, aby zanurzyć się w spokojnych okolicznościach przyrody. A nasze gospodynie Pani Ela i Pani Beata dokładają wszelkich starań, żeby udogodnić nam pobyt.

Głosy uczestników

21 i 22 stycznia (sobota i niedziela) spotykamy się w Pałacu w Nieznanicach koło Częstochowy (www.nieznanice.pl). Będziemy medytować i pracować w obszarze doceniania siebie samych, pewności siebie. Będziemy uczyć się, jak integrować spokój odnaleziony w medytacji z życiem codziennym. 

 

Warsztaty zaczną się o 10:00 w sobotę i potrwają do godziny 17:00 w niedzielę.

Koszt całego warsztatu z noclegiem w pokoju dwuosobowy, śniadaniem i dwoma obiadami wynosi 890 zł (jest możliwość jedzenia wegańskiego). 

Jeśli ktoś chce przybyć dzień wcześniej to dodatkowy nocleg z piątku na sobotę wynosi 125 zł (śniadanie jest w cenie).  Adres Pałacu: ul. Sobieskiego 22A, Nieznanice; 42-270 Kłomnice.

 

Rezerwacja miejsca na warsztaty wiąże się z wpłaceniem bezzwrotnej zaliczki na poczet Pałacu, żeby w razie odwołania udziału, nie był stratny. Wysokość zaliczki - 290 zł.

 

Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób. W tym momencie mamy jeszcze 9 wolnych miejsc.

 

Viktor Shynkaruk

NIP: 6792888492

REGON: 368241081

ul. Konarskiego 48/10, Kraków

Tel.: 511 787 439

Czy mogę przyjechać na warsztaty jeśli nie umiem medytować?

Nawet jeśli nigdy nie medytowałaś/eś spokojnie można przyjeżdżać. Na miejscu opowiem o wszystkich podstawowych rzeczach, które trzeba wiedzieć.  Oprócz tego, specjalnie dla swoich uczniów, nagrałem serię krótkich filmików o najważniejszych momentach związanych z medytacją. Można je obejrzeć na YouTube, klikając TUTAJ

 

Czy medytacja na takich wyjazdach ma coś wspólnego z buddyzmem lub jogą?

Prowadzona i nauczana przeze mnie medytacja nie jest osadzona ani w buddyzmie, ani w hinduizmie. Jest to medytacja zupełnie świecka, o której mówię przez pryzmat psychologii i neuronauki. Moje psychologiczne wykształcenie sprawia, że mam dużą słabość do takiego właśnie podejścia :)

 

Co jest celem takiej medytacji?

W dużym skrócie istotą naszej medytacji jest lepsze zrozumienie kim jesteśmy i zrozumienie sensu naszego istnienia. Bez zagłębiania się w filozofię i religię, tylko poprzez osobiste doświadczenie.  A towarzyszącymi efektami naszych spotkań jest większy wewnętrzny spokój, polepszenie relacji ze sobą i innymi, obniżenie negatywnych skutków stresu, po prostu większa radość.

 

Ile jest takich medytacji dziennie, czy dam radę?

Codziennie mamy 3 - 4 medytacje po około 20-30 minut każda. Nasze spotkania prowadzę warsztatowo i duży nacisk kładę na interakcję między uczestnikami. Dzięki grupowym działaniom, oprócz medytacji,  pracujemy nad różnymi ważnymi obszarami - radzeniem sobie z trudnymi emocjami, pewnością siebie, asertywnością, dobrą komunikacją.  To właśnie wyróżnia nasze wyjazdy spośród innych propozycji w Polsce.

Częste pytania

Rezerwuję miejsce 

Wyjazdowe warsztaty medytacyjne

Pałac w Nieznanicach, 

21 - 22 stycznia 2023

 

Z MEDYTACJĄ

WEEKEND